Subway p2k

Výsledky a produkce!

Je tomu právě 100 let od uvedení podzemní dráhy do provozu. Toto významné výročí významného činu jsme se rozhodli uctít uspořádáním demoparty Subway p2k. Připojte se k nám a přijďte slavit, jste zváni! Party je dobře technicky zabezpečena, díky ochotě MFF UK je k dispozici kvalitní projektor a dostatek prostoru.

Nepříjemným ale nezbytným zvykem se stalo, že za vstup na demoparty se platí. Ani zde tomu nebude jinak. Aby bylo alespoň tolik produkce jako návštěvníků, každý jednotlivec nebo skupina bude muset při vstupu přihlásit do soutěže a odevzdat minimálně tolik dosud nepřihlášených příspěvků kolik má členů.

Dalším specificky českým zvykem se staly problémy s vyhodnocováním hlasování. Ale tomu je konec. Zde bude nasazena moderní technika, hlasovací formuláře budou scanovány a analyzovány speciálním softwarem. Jediné oč žádáme návštěvníky je vzít si s sebou propisku nebo tužku.

Pravidla soutěže


Pravidla kategorie High quality:

Kdy, kde:


Vše se odehraje v sobotu 18.9.1999 od 11 dopoledne do 6 večer v budově matfyzu na Malostranském náměstí v posluchárně S3, tedy těsně vedle místa, kde proběhlo Fiasko 99. K přísunu lze použít například tramvaje 22 a 23 z Národní třídy nebo 12 z Nádraží Holešovice (stanice metra Malostranská je mimo provoz).

Protože produkce vyrobená na poslední chvíli bývá ta nejlepší, rozhodli jsme se v zájmu světa a pokroku zveřejnit pozvánku pět dní před party. Nestyďte se přijít a vyhrát hodnotné ceny, všichni mají stejné podmínky. S dotazy a dary se obracejte na své milované organizátory:

D.Ment + ReDoks / Broncs